Očný lekár / Oftalmológ

Mesto :Pezinok

Názov Spoločnosti :Job Impulse, s.r.o.

PSČ :94901

Kraj :Bratislavský

Stránka Spoločnosti : job-impulse.sk

Email :annamaria.gordiakova@it-impulse.sk

Mobile :+421 948 152 085

Minimálna Mzda :Od 3 500 EUR/mesiac mzda je závislá od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– výkon špecializovaných pracovných činností v očnej ambulancii
– posudzovanie chorôb oka a jeho prídavných orgánov ako aj celkovými ochoreniami s očnou symptomatológiou
– prevencia, diagnostika, liečba, rehabilitácia
– jednodňová chirurgia
– plánovanie a dodržovanie stanovených harmonogramov
– spolupráca a vedenie zdravotnej sestry

Zamestnanecké výhody, benefity

– flexibilná pracovná doba
– možnosť doplniť si vzdelanie v oblasti estetickej medicíny, získať certifikáty a následne aj prax
– príjemný kolektív
– možnosť pracovného pomeru aj na polovičný úväzok
– možnosť pracovať počas víkendov

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov o pozíciu zaslať životopis na doleuvedenú kontaktnú adresu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Súkromné medicínske centrum s dlhoročnou históriou

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Oftalmológia

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

vzdelanie v odbore Oftalmológia +atestácia, prípadne tesne pred atestáciou
– prax v požadovanom odbore
– pozitívny a zodpovedný vzťah ku klientom, práci a pracovným povinnostiam
– empatia, precíznosť, trpezlivosť, pozornosť, analytické myslenie
– spoľahlivosť a komunikatívnosť

2021-11-22T10:39:57+00:00