Elektromechanik do Nitry

Mesto :Nitra

Názov Spoločnosti :Job Impulse, s.r.o.

PSČ :94901

Kraj :Nitriansky

Stránka Spoločnosti : job-impulse.sk

Email :zuzana.banyi.capcikova@job-impulse.sk

Mobile :+421 948 121 244

Minimálna Mzda :Mzdové podmienky (brutto) Od 950 EUR/mesiac Mesačná mzda (zahŕňa základnú mzdu od 950 € v závislosti od skúsenosti kandidáta + príplatky).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odstraňovanie porúch strojov a zariadení
• bežné údržbárske práce na budovách spoločnosti a vo všetkých jej priestoroch
• preventívna údržby a oprava strojov a zariadení podľa platného plánu údržby strojov a zariadení
• elektrické, mechanické a elektrotechnické opravy strojov a zariadení
• diagnostikovanie závad a následné určovanie najefektívnejších postupov ich odstraňovania
• označovanie strojov a zariadení
• manipulácia a starostlivosť o náhradné diely
• spolupráca s vedúcim údržby a ostatnými oddeleniami v spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

• stabilné pracovné miesto
• príspevok na DDP
• stravovanie
• príspevky zo soc.fondu
• možnosť vzdelávania
• mesačné prémie 15%
• letná a zimná prémia (13. a 14. plat)
• prípolatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 € / hod.)
• každoročné prehodnocovanie platu
• REKONDIČNÝ POBYT na 7 dní v kúpeľoch zdarma

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov o obsadzovanú pozíciu zaslať štruktúrovaný životopis. Následne budeme vhodných kandidátov telefonicky kontaktovať. Ďakujeme vopred všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je stabilná nemecká spoločnosť s dlhoročnou históriou, na Slovensku pôsobí vyše 20 rokov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/ technické/ strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• precíznosť
• samostatnosť
• schopnosť dotiahnuť veci do konca
• elektrovyhláška (min. § 22)
• čítanie technickej dokumentácie
• manuálna zručnosť
• preukaz na VZV

2021-11-22T10:27:58+00:00